Kontakt


logo-pwsz
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu

ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych, Polska
tel.: +48 74 641 92 00, +48 74 641 92 01
fax: +48 74 641 92 02
e-mail: pwsz@pwsz.com.pl

Kancelaria ogólna

mgr Marta Sawicka
tel.: +48 74 641-92-01
email: kancelaria@pwsz.com.pl

Sekretariat Rektora

mgr Małgorzata Śmigielska
tel.: 74  641-92-00
fax: 74  641-92-02
email: pwsz@pwsz.com.pl

Instytut Przyrodniczo-Techniczny

Sekretariat:
mgr Marzena Łukiewicz
ul. Zamkowa 4,
pok. 111,
58-300 Wałbrzych,
tel. 74 641 92 13

Napisz do nas
ipt@pwsz.com.pl

Czynny: wtorek - piątek 9.00-15.00 (w sobotę w czasie zjazdów 8:00-12:00)


Instytut Społeczno-Prawny

Sekretariat:
lic. Jolanta Łukomska
ul. Zamkowa 4,
pok. 116,
58-300 Wałbrzych,
tel. 74 641 92 11,
email: isp@pwsz.com.pl

Czynny: wtorek - piątek 9.00-15.00 (w sobotę w czasie zjazdów 8:00-12:00)


Instytut Zdrowia

Sekretariat:
mgr Jolanta Jamrowska
ul. P. Skargi 14a,
pok. 101
58-300 Wałbrzych,
tel. 74 641 92 53

Napisz do nas
iz@pwsz.com.pl

Czynny: wtorek - piątek 9.00-15.00

Biuro Karier

mgr Mirosława Nikodemska
tel: +48 74 641 92 34
e-mail: biurokarier@pwsz.com.pl

Biblioteka i Wydawnictwo Uczelniane

Dyrektor Biblioteki i Wydawnictwa Uczelnianego
dr Sylwia Bielawska
tel. 74 641 92 26
email: biblioteka@pwsz.com.pl, wydawnictwo@pwsz.com.pl

Wypożyczalnia
Teresa Barzęc
tel. 74 641 92 06
email: wypozyczalnia@pwsz.com.pl

Czytelnia Główna
Czytelnia Czasopism
mgr Agnieszka Górka
tel. 74 641 92 06
email: czytelnia@pwsz.com.pl

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
mgr Jolanta Jałowiec
tel. +48 74 641 92 06
email: opracowanie@pwsz.com.pl
mgr Agnieszka Górka
email: agorka@pwsz.com.pl

Dział Nauczania i Spraw Studenckich

Siedziba: ul. Zamkowa 4 , pokój nr 25, 27 i 12

Kierownik:

mgr Justyna Jaskólska
pok. 27, tel.: +48 74 641-92-05
jjaskolska@pwsz.com.p

Pomoc materialna, stypendia, odpłatności za studia:

mgr Beata Mierzejewska
pok. 27, tel.: +48 74 641-92-25
bmierzejewska@pwsz.com.pl

Biuro Karier, praktyki
(dot. studentów z Instytutu Zdrowia; program PO WER):

mgr Mirosława Nikodemska
pok. 27, tel.: +48 74 641-92-34
mnikodemska@pwsz.com.pl

Obsługa studentów:

mgr Agnieszka Pochroń-Mikuła
pok. 25, tel.: +48 74 641-92-03
apochron-mikula@pwsz.com.pl

lic. Krzysztof Zyguła
pok. 25, tel.: +48 74 641-92-04
kzygula@pwsz.com.pl

 

Praktyki zawodowe
(dot. studentów z Instytutu Społeczno-Prawnego i Przyrodniczo-Technicznego); rekrutacja na studia, studia podyplomowe i kursy:

mgr Joanna Augustyniak
pok. 25, tel.: +48 74 641-92-24
jaugustyniak@pwsz.com.pl;
studiapodyplomowe@pwsz.com.pl

Godziny pracy:

Pokój 25 Pokój 27
Poniedziałek nieczynne nieczynne
Wtorek 11.00 - 17.00 9.00-15.00
Środa 9.00-15.00 9.00-15.00
Czwartek 9.00-15.00 9.00-15.00
Piątek 9.00-15.00 9.00-15.00
Sobota* 7.30-13.30 nieczynne

*w terminie zjazdów studiów niestacjonarnych

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Pracowniczych

mgr Renata Komorowska
tel.: 74/ 641-92-27
kadry@pwsz.com.pl

Dział Administracji

Kierownik: mgr Rafał Pszczolarski
tel.: +48 74 641-92-18
rpszczolarski@pwsz.com.pl

mgr inż. Marek Lubczyński
tel.: +48 74 641-92-19
lubczynski@pwsz.com.pl

mgr Kamila Wójcik
tel.: +48 74 641-92-32
wojcik@pwsz.com.pl

Informatyk:
mgr inż. Mateusz Łangowski
tel.:  +48 74 641-92-44
mlangowski@pwsz.com.pl

Sylwester Legut
tel.:  +48 74 641-92-44
slegut@pwsz.com.pl

Kwestor, Zastępca Kanclerza

mgr Agnieszka Sobkowska
tel.: +48 74 641-92-40
email: asobkowska@pwsz.com.pl

Kwestura

mgr Anna Szpila
tel.: +48 74 641-92-20
email: aszpila@pwsz.com.pl

mgr Beata Janik
tel.: +48 74 641-92-21
email: janik@pwsz.com.pl

mgr Edyta Mirek
tel.: +48 74 641-92-21
email: emirek@pwsz.com.pl

Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych

dr Małgorzata Radyńska

ul. Zamkowa 4, pok. 305
tel.: 7 4641 92 23
e-mail: mradynska@pwsz.com.pl
dyżury: środy: godz. 8.30 - 11.00

Pełnomocnik Rektora ds. nauki i studentów

dr Beata Detyna

e-mail: bdetyna@pwsz.com.pl
tel. kom: 603 555 054
tel. kom: 793 796 878
dyżury: pok. 112 - środy: godz. 10.00 - 14.00

dr Piotr Szymaniec

ul. Zamkowa 4, pok. 305
tel.: 7 4641 92 23
e-mail: pszymaniec@pwsz.com.pl
dyżury: wtorek i środa: godz. 12.00 – 13.00

Praktyki zawodowe

mgr Mirosława Nikodemska tel. 74/641-92-34 email: mnikodemska@pwsz.com.pl

Rzecznik prasowy, promocja

mgr Edward Szewczak
tel.: +48 74 641 92 08
e-mail: eszewczak@pwsz.com.pl promocja@pwsz.com.pl

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus

mgr Justyna Jaskólska
tel.: +48 74641 92 05
e-mail: erasmus@pwsz.com.pl

Wałbrzyski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Dyrektor
dr Małgorzata Radyńska

ul. Zamkowa 4, pok. 305
tel.: 7 4641 92 23
e-mail: mradynska@pwsz.com.pl
dyżury: pok. 305, środy godz. 8.30 - 10.30, piątki godz. 13.00 - 15.00