Harmonogram zajęć


Plan zajęć UTW marzec 2020

PONIEDZIAŁEK 02.03 09.03. 16.03 23.03 30.03.
9:45 -11:15

Zajęcia ruchowe

Mgr Kamil Jasiński

 

9:45 -11:15

Zajęcia ruchowe

Mgr Kamil Jasiński

 

9:45 -11:15

Zajęcia ruchowe

Mgr Kamil Jasiński

 

9:45 -11:15

Zajęcia ruchowe

Mgr Kamil Jasiński

9:45 -11:15

Zajęcia ruchowe

Mgr Kamil Jasiński

 

11:15 -12 45

Język niemiecki

Gr zaawansowana

120 B

11:15 -12 45

Język niemiecki

Gr podstawowa

120 B

11:15 -12 45

Język niemiecki

Gr zaawansowana

120 B

                          11:15 -12 45

Język niemiecki

Gr  podstawowa

                                    120 B

11:15 -12 45

Język niemiecki

Gr zaawansowana

                     120 B

WTOREK 3.03 10.03 17.03 24.03 31.03
  Odrabiamy we czwartek 12:00

Pilates

Aula

12:00

Pilates

Aula

12:00

Pilates

Aula

12:00

Pilates

Aula

  13:15-14:00 gr. zaawansowana

14:00-14:45 – gr podstawowa

 Język angielski

mgr Daniel Sierakowski

 

 

 (120 B)

ZAJĘCIA ODWOŁANE

(angielski)

13:15-14:00 gr. zaawansowana

14:00-14:45 – gr podstawowa

 mgr Daniel Sierakowski

Język angielski

120 B

 

13:15-14:00 gr. zaawansowana

14:00-14:45 – gr podstawowa

 mgr Daniel Sierakowski

 

 

 

120 B

 

13:15-14:00 gr. zaawansowana

14:00-14:45 – gr podstawowa

 

 

mgr Daniel Sierakowski

 

120 B

      15:00-16:30

warszaty informatyczne

mgr Mateusz Łangowski

gr podstawowa

budynek 122

16:30-18:00

warszaty informatyczne

mgr Mateusz Łangowski

gr zaawansowana

budynek a 122

   
ŚRODA 04.03 11.03 18.03  

25.03

 
Zajęcia ruchowe

11:00-12:00

 

Zajęcia ruchowe

11:00 -12:00

 

Zajęcia ruchowe

11:00-12:00

 

 

Zajęcia ruchowe

11:00-12:00

 
CZWARTEK 5.03 12.03 19.03  

26.03

 
  13:00

Pilates

Aula

       
    12:00-13:00

Dieta

a procesy naprawcze organizmu

Budynek A

Dr Maia Szmigiel- Pieczewska

 

13:00- I grupa/ 14:30 II grupa

Warsztaty kosmetologia masaż twarzy

szyi i dekoltu

Dr Daria Kaczmarczyk

Budynek B

 

15:00-16:30

 

Zajęcia logiczne

Dr Małgorzata Babińska

s. 103

 
           
PIĄTEK 06.03 13.03 20.03 27.03  
10:00-11:30

wychowanie fizyczne

mgr Kamil Jasiński

 

10:00 -11:30

wychowanie fizyczne

mgr Kamil Jasiński

 

10:00 -11:30

wychowanie fizyczne

mgr Kamil Jasiński

 

 

10:00- 11:30

wychowanie fizyczne

mgr Kamil Jasiński

 

 
WYKŁADY

 

 

Chińska przygoda – mgr Aleksandra Pawlak

14:00

s.121 B

 

Wykład we czwartek

 

Historia wnętrz w pigułce Część II

Dr inż. arch. Łukasz Szatanek

 

Godzina do ustalenia !

s.121B

 

Wstydliwy problem-patologie paznokci stóp

mgr inż. podolog Wioletta Malik

12:00

s.121B

 

 

SOBOTA : 21.03. 2020 WARSZTATY Z MALARSTWA  DR M. WISZNIOWSKA 10:00